Wedstrijdkalender 2019

 

Klik hier voor printversie

* Let op: datum Vriendinnendag gewijzigd van 4 juni naar 16 juli 2019.
Rozenbowl, Rozenknop en Rozenvaasje is verplaatst naar 13 augustus 2019. 


JUNI2zoRuigoordbeker, (B,Q), strokeplay, tegen par, hcp.cat. 1 t/m 3
7vrSenioren Mixed en voorronde Arendsen de Wolff Trofee
8zaMaandbeker start 12.00 uur tot 14.00 uur
10maPinksteren Mixed Kampioenschap en voorronde Arendsen de Wolff Trofee
15zaClubkampioenschappen Strokeplay, (B,Q), bruto, 54 holes, witte/blauwe tees, hcp.cat. 1 t/m 3
15zatevens Koningsbeker, netto 36 holes, strokeplay, witte/blauwe tees, hcp.cat. 1 t/m 3
16zoFinale Clubkampioenschap Strokeplay
20doOmadag
22zaTour D'Amsterdamse-Old Course
23zoJeugdwedstrijd
26woBattle of the Sexes
27doAvondwedstrijd
28vrIntroductiedag
29zaDuinkonijnen-Grachtengordeldieren
30zoVoorzitterbeker (b), chapman foursome stableford, alle hcp.cat.
JULI6zaP. van den Broeckebeker en N. Kwastbeker (op uitnodiging Bestuur)
12vrAmsterdams Pistool (B), FBBB, stableford, voor heren
13zaJeugd Zomerwedstrijd alle hcp.caat.
14zoMaandbeker 13.30 uur tot 15.00 uur
16diVriendinnendag
19vrMaandbeker 17.00 uur tot 18.30 uur
20zaHoofdstadbeker (B,Q), 36 holes strokeplay, hcp.cat. 1 t/m 3, witte/blauwe tees
21zoCross Country
27zaCombi-Cup AGC Houtrak (Amsterdamse gastheer, gunshot)
AUGUSTUS2vrSenioren Clubkampioenschappen Strokeplay, (B,Q).27 holes, vanaf 50 jaar, hcp.cat. 1 t/m 4
3zaMaandbeker 10.00 uur tot 12.00 uur
4zoZomerbeker (Q), strokeplay, netto, hcp.cat. 1 t/m 3, witte/blauwe tees
13diRozenbowl (B,Q), strokeplay, hcp.cat. 0-19,5 - Rozenknop, stableford, > 19,5 - Rozenvaasje 9 holes
17zaJansmabeker (B,Q), stableford, alle hcp.cat.
25zoFalkbeker (Q), stableford alle hcp.cat.
28woSlotwedstrijd Heerenmiddag
SEPTEMBER1zoAmsterdam Cup, (B), FBBB 36 holes, landelijke wedstrijd, witte tees, voor heren
4wo't Vat Open 2019
6vrHospitalty Invitational (Bestuurswedstrijd Hospitality Chain)
7zaClubkampioenschappen Matchplay (B), witte/blauwe tees
8zoFinale Clubkampioenschappen Matchplay
10diLaatste dinsdag inloopwedstrijd
12doKoppelkoers
13vrVerrassingswedstrijd
14zaTexas Scramble (ploegentijdrit)
15zoNGF Familiewedstrijd (Jeugd.cie)
17diPrinsendag, dames vragen de heren
21zaEchte Parenbeker (B), greensome vlaggenwedstrijd
26doSponsordag (op uitnodiging)
28zaMixed Foursome Matchplay (B), met hcp.verrekening, cat. 1 t/m 4
29zoMixed Foursome Matchplay, (B), Finale
OKTOBER6zoHerfstbeker, (B), FBBB, stableford, alle hcp.cat.
8diSlotwedstrijd Dinsdagdames
10doLandelijke Finale Arendsen de Wolff Trofee op de Amsterdamse
12zaMaandbeker 12.00 uur tot 14.00 uur
NOVEMBER2zaJeugdwedstrijd Halloween start 15.00 uur
3zo Wildwedstrijd, gezelligheidswedstrijd met introducé, gunshot
24zoSinterklaaswedstrijd Jeugd

B = bordwedstrijd, Q = qualifing wedstrijd


= Lustrumwedstrijd

Inschrijven via het besloten ledengedeelte van de site
Wijzigingen voorbehouden