Aankondiging Brasserie De Bauduin

Wij zijn verheugd de opening op 1 oktober a.s te kunnen aankondigen van Brasserie De Bauduin van Jolanda van der Veldt-Meekel en haar team. Na een aantal omzwervingen komt Jolanda hiermee terug op de Amsterdamse, waar zij reeds in de periode 1994-1997 werkzaam is geweest in het toenmalige restaurant.

Jolanda heeft als dochter van Theo Meekel in haar jeugd vele activiteiten ontplooid op onze club van ballenrapen op de driving range tot het serveren van broodjes ossenworst bij het IJshuisje op Hole 10.

De komende periode zal nadere informatie verstrekt worden over haar telefoonnummer, mailadres, de menukaart, openingstijden en de introductie van haar team.

Ook zal u op de hoogte worden gehouden van de opstart van Brasserie De Bauduin vanaf
1 oktober, daar er eerst naast de vereiste inventarisatie ook een aantal noodzakelijke aanpassingen in de keuken zullen moeten plaatsvinden, wat zeker de eerste dagen tot beperkte mogelijkheden en service zal leiden.

 

Wij wensen Jolanda en haar team veel succes en een plezierige samenwerking toe.

 

september 2020