Wedstrijduitslagen

Uitslag Zomerbeker 5 augustus 2017

PlaatsNaam + (pl. hcp)Stableford pt
1.Aggy Eichholtz (17)69 pt.
2.Dennis Luijkx (11)70 pt. (betere tweede 9)
3.Daan Thijs (13)70 pt.
BrutoTessa Eichholtz78 pt.

Uitslag Combi Cup AGC-Houtrak 29 juli 2017

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford 
1.Tjaard van Lobel Sels (H)
Mariette Dahmes (H)
Hans Savalle (A)
Dee van Heijst (A)
71

Betere tweede 9
2.Senne Sultan (H)
Jeroen Starrenburg (H)
Ronald Okkes (A)
Tijn Rozenkrans (A)
71

3.Dolf Reddegius (H)
Marianne Kortekaas (H)
Hein Struben (A)
Helene Reijenga (A)
69

Uitslag Ruigoordbeker 23 juli 2017

PlaatsNaam + (pl.hcp)Strokeplay netto
1.Enna van Lingen (13.9)69
2.Tijn Roozekrans (5.4)71 (betere laatste 9)
3.Ronald Okkes (7.8)71
BrutoTessa Eichholtz (3.5)76

Uitslag Amsterdams Pistool 21 juli 2017

UitslagNaam + (hcp) 
1.Hans Weermeijer (13) en Theo van Ravenstein (6)46 stb
2.Hein Struben (11) en Henk Jan Boukema (20)43 stb
3.Wif van der Krol (13) en Map Badoux (18)42 stb, lst 9

Uitslag Voorzittersbeker 2 juli 2017

PlaatsNaam + (pl. hcp)Stableford pt
1.Tessa Eichholtz & Maarten Hillen (7)42 pt.
2.rené Boin & Dick Bekendam (10)40 pt.
3.Robin Bakker & Remco Verheyden (7)39 pt.

Uitslag Clubkampioenschappen Matchplay 17 en 18  juni 2017

UitslagDamesHeren
1.Tessa EichholtzJolmer de Haas
2.Pia MeijerWillem de Voogt
Halve finalistenMonique Lageweg en
Janneke Saenger
Karel Muns en
Robin Bakker

Uitslag Pinksterwedstrijd 5 juni 2017

UitslagNaam + (hcp) 
1.Karin Pastoor en Michiel Wijsmuller
(pl. hcp. 29)
42 pt. (betere laatste 9)
2.Marianne Timmenga en Jelle Timmenga
(pl. hcp. 28)
42 pt.
3.Emile van den Burg en Astrid Vossenaar
(pl. hcp. 32)
40 pt.

Uitslag H. Falkbeker (Q) 28 mei 2017

PlaatsNaam + (pl.hcp)Netto
1.Peter Venema (17)43
2.Hilde van Ravenswaay41
3.Alex Loesberg40

Uitslag Amsterdammetje 25 mei 2017

PlaatsNaam + (pl.hcp)Netto 
1.Marianne Timmenga (41)26
2.Pien de Roos (34)25dmv loting
3.Atie Raijmans (25)25
dmv loting
4.Louise van den Berg (22)25dmv loting

Uitslag AGC Sleutel 13 mei 2017

PlaatsNaam + (pl.hcp)Netto 
1.Michiel Burggraaff (19)29
2.Tessa Eichholtz (7)32 2/3 dmv loting
3.Renée Hopster (19)32 2/3

Uitslag W. de Vlugtbeker wedstrijd 13 mei 2017

UitslagNaam + (hcp) 
1.Norbert van den Berg (20.7)44 pt. + W. de Vlugtbeker
2.Willem Schutter
(17.9)
40 pt. (lst9 = 16 stbf)
3.Atie Raijmans-Kaandorp (22.8)40 pt. (lst9 = 14 stbf)

Uitslag Handicartwedstrijd 13 mei 2017

UitslagNaam + (hcp) 
1.GeertJan Bakker (12.7)38 pt.
Handicartwedstrijd kan uitsluitend gewonnen worden
door lid of donateur Stichting Handicart.

Uitslag Koningsdagwedstrijd 27 april 2017

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt 
1.Hilde van Ravenswaay
Lex de Vries
Marionne Post
77Betere holes
10-18
2.Aggy Eichholtz
Aleid Bloemer
Berth Brouwer
77
3.Koen de Boer
Harry van Lingen
Cornelia van den Doel
75
4.Renee van Voorst
Jaap van Gent
Vibeke Struben
74

Uitslag Steltman Paaswedstrijd 17 april 2017

UitslagNaam   
1.Ties Ament
Dolores Ament
+8Betere holes
10-18
2.Dennis Luijcks
Peter Jan Bleeker
+8
3.Pien Ide
Danielle van Diem
+7

Uitslag Verrassingswedstrijd 1 april 2017

1.Koen de Boer21
2.Cecile van der Ploeg20Betere laatste 6
3.Michiel Verschuijl20
4.Marianne Timmenga19Betere laatste 14

Uitslag AYC wedstrijd 25 februari 2017

Hole 1 t/m 9

Uitslag Hole 1 t/m 9 Naam + (pl.hcp)Stableford
1.Wouter van den Berg19
2.Dick Hennink18
3.Karen Schoorl17 (betere laatste 6 dan Libeth van den Berg)

Hole 10 t/m 18

Uitslag Hole 10 t/m 18Naam + (pl.hcp)Stableford
1.Cecile van der Ploeg19 (laatste 6: 13 pnt)
2.Bob Jan Hillen19 (laatste 6: 12 pnt)
3.Norbert van den Berg19 (laatste 6: 12 pnt)

Uitslag Wildwedstrijd 13 november 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Harm Raijmans en Atie Raijmans38 (betere 2e 9)
2.Jose Corstens en Matthieu Eichholtz38
3.Henk en Ansje Kool34 (betere 2e 9)
4.Helene Reijenga en John Zut (gast Houtrak)34

Uitslag Herfstbeker 8 oktober 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Marc Schoolmeesters (14)
Robin Bakker (5)
41
2.Matthieu Eichholtz (14)
Tessa Eichholtz (5)
40
3.Atie Raijmans (23)
Martine Hogerzeil (25)
39 (lst 6)
Aggy Eichholtz (14)
Rob Boonstra (6)
39 (lst 9)
Dolores Ament-Wijs (14)
Ties Ament (16)
39

Uitslag Mixed Foursome Matchplay 2016 1 & 2 oktober 2016

UitslagNaam 
1.Rene Boin en Cecile van der PloegHole 16
Runner-upKarel Muns en Monique Lageweg
Halve finalistenHein Struben en Petra Goldberg
Halve finalistenGerrit Euverman en Fieke Euverman

Uitslagen Golfweek 2016 17 t/m 25 september 2016

Uitslag NGF Ouder-kind Familie toernooi 25 september 2016

PlaatsNaam BrutoNaamNetto
1.Robin en Afien Bakker28

Job van Schie en ellen Smit46
2.Janneke Saenger en Peter Jan Bleeker27Joost en Mees Moerel44
3.Joost en Mees Moerel26
Yvonne de Graaf en Olivier Vismans41
4.Willemijn en Gustave Moll41
5.Annemieke en Annemarie Thijs40

Uitslag Texas Scramble 24 september 2016

UitslagNaam 
1.Team Raijmans53,9
2.Team Verkleij57,0
3.Team Polak57,2

Uitslag Rijp – Groen wedstrijd 23 september 2016

UitslagNaam 
1.Thijs Slot en Govert Eijsvogel41
2.Fieke Euverman en Jan Willem de Munk38
3.Ariel Hasson en Yvonne de Graaf38

Uitslag Herendag 21 september 2016

UitslagNaam 
1.Bernard Wijs met gast41
2.Hans Savalle met gast40
3.Gijsbert Tan met gast39

Uitslag Dames vragen Heren 20 september 2016

UitslagNaam 
1.Bernard Wijs en Laury Noguers41
2.Ansje Kool en Willem Schutter40
3.Nathalie Janssen en Thijs Beelen39

Uitslag Amsterdams Open 18 september 2016

UitslagNaam 
1.Joris de Boer74
2.Arno van Wijk75
3.Alessandro van der Loo81

Uitslag 24 up game 18 september 2016

UitslagNaam 
1.Riet en Cyriel Spronck

Uitslag Duinkonijnen – Grachtengordeldieren 17 september 2016

DuinkonijnenGrachtengordeldieren
39.538.5

Uitslag Clubkampioenschap Stokeplay en Koningbeker 10-11 september 2016

UitslagNaam + (pl.hcp)Slagen
Dames1. Tessa Eichholtz
2. Sandra Boer
3. Renée Hopster
238
249
280
Heren1. Jolmer de Haas
2. Roderick van Berg
3. Bert Berg
234 (wint na 3 playoff holes)
234
246

Koning1. Tessa Eichholtz
2. Roderick van den Berg
3. Remco Verheiden
143 (betere 2e 18)
143
144

Uitslag Amsterdam Cup 4 september 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)  
1.Max Albertus (+3.4) en Dennis Asselbergs (-0.7)132

Noordwijkse
2.Michael Poppelier (-0.4) en Aydan Verdonk (+0.0)134

De Purmer
3.Vincent Hubert (+0.5) en Harmen Hubert (+0.5)139

Hilversumsche en Broekpolder

Uitslag Ruigoordbeker 27 augustus 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Strokeplay netto
1.Tessa Eichholtz68
2.Govert Meijer70 (betere laatste 9)
3.Marcel Mouritz70

Uitslag Rozenbowl en Rozenknop 16 augustus 2016

Rozenbowl

PlaatsNaam + (pl.hcp)Slagen
1.Sandra Boer (4.3)
71
2.Marga Clement (12.1)75
3.José Corstens (13.1)76

Rozenknop

PlaatsNaam + (pl.hcp)Slagen
1.Yvonne de Graaf (25.1)
34 (beste tweede 9)
2.Atie Raymans (24.5)34
3.Akke Witte (21.7)31 (beste tweede 9)

Uitslag Jansmabeker 14 augustus 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Cecile van der Ploeg37
2.Allesandro van de Loo36 (betere laatste 9)
3.Aggy Eichholtz36 (betere 2e 9)

Uitslag Seniorenkampioenschap Strokeplay 12 augustus 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Slagen
1.Rene Boin
Liesbeth Koopman
121
129
2.Jan Ede Kuijpers
Afien Bakker
124
130

3.Willem de Voogt
Aggy Eichholtz
125 (betere laatste 9)
131

Uitslag Combi Cup Amsterdamse -Houtrak 6 augustus 2016
(Gastheer Houtrak)

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford 
1.Pieter Boogaard en Mui-Ling Wang44

Houtrak
2.Bob Ancion en Karin Schoorl39

AGC
3.Rob Assman en Jacqueline Heijn37

AGC

Uitslag Amsterdams Pistool 22 juli 2016

UitslagNaam + (hcp) 
1.Hans Pieter de Vries (7.7)
Dick Bekendam (11.6)
45 stb
2.Tjalling Ament (12.4)
Robert van den Berg (10.9)
43 stb
3.Dee van Heijst (7.9)
Robert Korstenbroek (13.8)
42 stb, lst 9

Uitslag Zomerbeker 16 juli 2016

PlaatsNaam + (pl. hcp)Stableford pt
1.Willemijn Moll42 pt.
2.Hilde van Ravenswaay38 pt.
3.Marc Rademakers36 pt.

Uitslag Voorzittersbeker 9 juli 2016

PlaatsNaam + (pl. hcp)Stableford pt
1.Willemijn Moll & Hein van der Ploeg (13)43 pt.
2.Cecile van der Ploeg & Bob Jan Hillen (13)42 pt.
3.Marc Schoolmeesters & Robin Bakker (8)40 pt.

Uitslag Echte Parenwedstrijd 3 juli 2016

PlaatsNamenWinnaar
1.Tineke Kothe en Mark HuddlestoneGreen Hole 1
2.Dolores en Tjalling AmentFairway Hole 1
3.Afien en Geert Jan BakkerIn Hole 18

Uitslag H. Falkbeker 26 juni 2016

18 holes stableford

PlaatsNaam Stableford pt
1.Harm Raijmans40 pt.
2.Marc Rademakers39 pt.
3.Marcel Mouritz36 pt.

9 holes stableford

PlaatsNaam Stableford pt
1.Marc Vennema25 pt.
2.Atie Raijmans - Kaandorp16 pt.

Uitslag Senioren Mixed wedstrijd 24 juni 2016
(voorronde A. de Wolff Beker)

UitslagNaam  
1.Enneke Rieffe en Matthieu Eichholtz36 pt.
2.Annemieke Thijs en Hans Savalle35 pt.
3.Anka Raaijen en Geert Jan Bakker34 pt.

Uitslag La Coupe des Etrangeres 7 juni 2016

UitslagNaam Score tegen par
1.Afien Bakker - Stance Beelen+5
2.Marianne Wijs - Delores Ament+3
3.Jeanne Visser 't Hooft - Anka Raaijen+2

Uitslag W. de Vlugtbeker wedstrijd 28 mei 2016

[table “” not found /]

Uitslag Haagsche Ooievaar wedstrijd 21 mei 2016

[table “” not found /]

Uitslag Pinksterwedstrijd 16 mei 2016

UitslagNaam + (hcp) 
1.Pien Roos en Willem Schutter
(pl. hcp. 28)
36 pt.
2.Anka Raaijen en Wilbert Gieske
(pl. hcp. 19)
35 pt.
3.Stance en Thijs Beelen
(pl. hcp. 12)
35 pt.
4.Pien Ide en Carel Coops
(pl. hcp. 19)
34 pt. (laatste 9: 16 pt.)
5.Monique Lageweg en Karel Muns
(pl. hcp. 9)
34 pt. (laatste 9: 14 pt.)
 

Uitslag Amsterdammertje 5 mei 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Netto
1.Martine Hogerzeil33 1/3
2.Jaap van Gent34 1/3
3.Piet Hein Bloemer35
 

Uitslag AGC Sleutel 5 mei 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Netto
1.Marcel Mouritz (7.9)30 2/3
2.Ronald Okkes (7.8)32 2/3
3.Tessa Eichholtz (6.7)33 1/3

Uitslag Koningsdagwedstrijd 27 april 2016

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Geert Jansen
Franka Dekker
Jose Maurick
Allard Metzelaar
80
2.Geert Jan Bakker
Joyce Kan
Marjan van der List
73
3.Hein Struben
Martine Hogerzeil
Gijsbert Tan
72
 

Uitslag Steltman Paaswedstrijd 28 maart 2016

UitslagNaam + (hcp) 
1.Harm Raijmans (13.2)
Atie Raijmans (26)
+3
2.Pien de Roos (33)
Willem Schutter (17.8)
+1 (betere laatste hole)
3.Rob Asman (8.5)
Karin Pastoor (25.5)
+1
Longest heren hole 5René Boin
Longest heren hole 18Marc Rademakers
Longest dames hole 5Yvonne Follender Grossfeld
Longest dames hole 18Tessa Eichholtz
Neary hole 6John Brouwer
Neary hole 15David de Boer
 

Uitslag Personeelsbeker 19 maart 2016

Uitslag HerenNaamStableford
1.Rob van Kuijen+7
2.Matthieu Eichholtz+4 (betere laatste 6)
3.Hans Savalle+4

Uitslag DamesNaamStableford
1.Tessa Eichholtz+5
2.Carine Elsenburg+3
3.Stance Beelen+2

Uitslag Openingswedstrijd Dinsdagdames 15 maart 2016

UitslagNaam
1.Renée van Voorst van Beest
Ilja Aris
Atie Raijmans
2.Nicolette Bakhuizen van den Brink
Saskia Stoutenbeek
Erna van Wijk
3.Joukje Baart
Claartje Heerkens Thijssen
Josée Maurick

Renée van Voorst van Beest heeft ook nog een hole in one geslagen op de 15e!
Afien Bakker heeft zowel de neary als de leary gewonnen.

Uitslag AYC wedstrijd 27 februari 2016

Uitslag Hole 1 t/m 9Naam + (pl.hcp)Stableford
1.Francien Schölvinck-Kievits18
2.Libeth van den Berg-Feith16 (laatste 6)
3.Emilie Smits16

Uitslag Hole 10 t/m 11Naam + (pl.hcp)Stableford
1.David de Boer18
2.Harm Raijmans17 (laatste 6)
3.Dick Bekedam17

Uitslag Wildwedstrijd 1 november 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Rob van Kuijen en
Enneke Rieffe
43
2.Atie en Harm Raijmans37
3.Tessa en Aggy Eichholtz35

Uitslag Golf en Bridge 18 oktober 2015

UitslagNaam
1.Ottolien en Pieter Jan van den Brink
2.Hilde en Jan Chris van Ravenswaay Claasen
3.Thea Prins en Dorry Waller

Uitslag Herfstbeker 4 oktober 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Maarten Hillen (11)
Marc Friedman (12)
42
(beste laatste 9)
2.Philip Warners (18)
Bon Ancion (16)
42
(1 na beste laatste 9)
3.Atie Kaandorp (26)
Harm Raijmans (14)
42

Uitslag Mixed Foursome Matchplay 26-27 september 2015

UitslagNaam
1.Monique Lageweg en
Karel Muns
Runner-upAggy Eichholtz en
Rob Boonstra
Halve finalistenJanneke Saenger en
Marcel Mouritz
Halve finalistenLiesbeth Koopman en
Rob Assman

Uitslag Jansma beker 19 september 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford pt
1.Marc Schoolmeesters40
2.Marcel Mouritz39
3.Paulanha van den Berg36 (betere 2e 9)
4.John Brouwer36

Uitslag Ouder-kind wedstrijd 13 september 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford 
1.Mats en Jolmer de Haas30

bruto
(event. Landelijk)
2.Bart en John Webbers26 (betere 2e 9)bruto
3.Hans Pieter en Rene de Vries26
bruto

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford 
1.Hans Pieter en Rene de Vries44

netto
2.Tessa en Matthieu Eichholtz38netto
3.Bart en John Webbers37
netto

Uitslag Echte Parenwedstrijd 30 augustus 2015

PlaatsNamenWinnaar
1.Gerard en Carlien JolHole 1
2.Nathalie en Geert JansenHole 18
3.Atie en Harm RaijmansHole 18
4.Aggy en Matthieu EichholtzHole 18
5.Joukje en Paul BaartHole 18

Uitslag Clubkampioenschapen Strokeplay en Koningbeker
22 en 23 augustus 2015

UitslagNaam + (pl.hcp)Slagen
Dames1. Tessa Eicholtz
2. Renée Hopster
3. Ellen Kroon
274
286
291
Heren1. Jolmer de Haas
2. Bart Webbers
3. Rob Kuijen
234
252
252 (mindere 2e 18)

Koning1. Allessandro van de Loo
2. Rufus Frank
3. Charlie Huddlestone
147 (betere 2e 18)
147
149
NettoMannen: Rufus Frank
Vrouwen: Renée Hopster
222
233

Uitslag Zomerbeker 15 augustus 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Slagen
1.Karel Muns
66
2.Charlie Huddlestone67 (betere 2e 9)
3.Marc Rademakers67

Uitslag Senioren Stroke Play kampioenschap 7 augustus 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Slagen
1.Willem de Voogt
Liesbeth Koopman
113
122
2.Rob van Kuijen
Patrice Peijnenburg
117
128 (Betere laatste 9)

3.Jan Ede Kuijpers
Renée Hopster
120
128

Uitslag H. Falkbeker 26 juli 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford
1.Marc Rademaker
pl.hcp 10.7
39 (beste laatste 9)

2.Hetty Huisman
pl.hcp 11.2
39
3.Ellen Kroon
pl.hcp 9.6
38

Uitslag Amsterdams Pistool 24 juli 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford
1.Peter Bierdrager
Ronald Okkes
46

2.Dick Bekedam
Hans Pieter de Vries
44
3.Geert Jan Bakker
Hans Bolwidt
43

Uitslag Combi-Cup Amsterdamse – Houtrak 18 juli 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford
1.Tijn Roozekrans en Mattijs Silvis AGC en Eric Maarschalk en Roderick Linker74

2.Allesandr vd Loo en Annemieke Thijs en Harm van Oeveren en Alice Boter72

3.Tessa Eichholtz en Edwin den Hartog en KJ Poelman en Gebke Poelman71

Uitslag Voorzittersbeker 11 juli 2015

PlaatsNaam + (pl.hcp)Stableford
1.Dick Bekedam
Tjalling Ament
43
Pl hcp 13
2.Robin Bakker
Marc Schoolmeesters
39
Pl hcp 10
3.Marcel Mouritz
Michael Tugendhaft
37
Pl hcp 9
 

Uitslag Ruigoordbeker 20 juni 2015

De winnaar van de Ruigoordbeker is geworden John Brouwer met 65 netto!!!

José Corstens werd 2e met 69 netto (betere tweede 9) en Hans Thijs 3e met 69 netto.

Onderstaand de volledige uitslag:

1e John Brouwer 65 netto

2e José Corstens 69 netto

3e Hans Thijs 69 netto

4e Aggy Eichholtz 70 netto

5e Reneé Hopster 71 netto

 

Uitslag Hoofdstadbeker

Afgelopen zaterdag is na 36 holes Maarten Hillen winnaar geworden van de Hoofdstadbeker. Gefeliciteerd!

Tweede werd Hetty Huisman en derde Rob van Kuijen. Beste bruto scores van Tessa Eichholtz en Robin Bakker. Van allen een mooie prestatie.

Clubkampioenschappen Matchplay 2015

Tijdens een stralend weekend zijn Janneke Saenger en Jolmer de Haas Clubkampioen Matchplay geworden.

Bij de dames werd Patrice Peijnenburg tweede en Annemieke Thijs en Liesbeth Koopman halve finalisten.

Bij de mannen werd Noel de Klerk tweede en halve finalisten Bart Webbers en Rene Boin.

Van harte gefeliciteerd Janneke en Jolmer!

 

Uitslag Pinksterwedstrijd Mixed Foursome

Onderstaand de uitslag van de Pinksteren Mixed Foursome van 25 mei:

 

1ste prijsHans en Ella Savallepl. hcp. 2036 pt.
2de prijsJaap Johanssen en Dorry Wallerpl. hcp. 1534 pt.
3de prijsHans en Annemieke Thijspl. hcp. 1833 pt.
4de prijsRob van Kuijen en Enneke Rieffepl. hcp. 1032 pt. (laatste 9: 17 pt.)
5de prijsWillem en Liesbeth Koopmanpl. hcp. 1432 pt. (laatste 9: 15 pt.)

 

Uitslagen gespeelde wedstrijden Hemelvaartsweekend

AGC Sleutel:

1e Maarten Hillen, ex aequo Hilde van Ravenswaay en Peter Venema. Door loting Hilde 2e en
Peter 3e.

Amsterdammertje:

1e Willem Schutter, ex aequo Willem Beck en Wouter Kan. Door loting Wouter 2e en Willem 3e.

Burgemeester W. de Vlugtbeker:

1e Dorry Waller-Brouwers,  Annemieke Thijs 2e en Jaap Johanssen 3e.

 

Uitslag Haagsche Ooievaar

1. Aimee Dirkzwager +7
2. Allesandro vd Loo +3
3. Jurcel Virginia +2
4. Marc Schoolmeesters +1
CSA -1

Haagsche-Ooievaar-2015

 

Uitslag Steltman Paaswedstrijd

Op Tweede Paasdag, 6 april jl, is de zo mooi door Steltman Juwelier gesponsorde
Steltman Paaswedstrijd Fourball Betterball tegen par gespeeld.

Hieronder de winnaars:

1e prijs: Matthieu & Tessa Eichholtz + 3 (beste laatste 9)
2e prijs: Marcel Mouritz & John Brouwer + 3
3e prijs: Willem de Voogt & Rob Assman + 3

Neary op hole 2: Patrice Kuit
Longest drive dames: Tessa Eichholtz
Longest drive heren: Bernard Wijs
Eagle op hole 3: Dirk Jan Blikkendaal

 

Nagekomen uitslag Personeelsbeker

Wij feliciteren de volgende winnaars,

Personeelsbeker-2015